O mně

 

Kdo tedy jsem?

Jmenuji se Bára, jsem instruktorka jógy, relaxace, jogínské meditace, ale kromě jógy se také věnuji osobnímu rozvoji, managementu, psychologii a celkově jednoduše poznání. Celý můj život je o hledání, hledání sebe sama, hledání smyslu života, objevování krás všude kolem. Poznávání svých vlastních hranic, hranic těch druhých a vůbec jejich motivů, vlastních motivů, to miluju. Nesmírně mne to nabíjí.
V naprosto civilním životě jsem operations a people manažer, a i tady spojuju, protože se starám o týmy, které zajištují siťové připojení a já se zase snažím o to spojovat je, ať už se světem vnějším nebo je s jejich vntřním světem pomocí mentoringu a coachingu. Takže ať dělám, co dělám můj osud mne doprovázích, míchám koktejly poznatků z různých oborů (to mi taky zůstalo ze studia na hotelové škole).

Mé lásky

Mou velkou láskou je psychologie, doprovází mne od dětství, myslím, že vždy jsem byla hloubavé dítě a své rodiče, stejně jako své okolí i teď doháním k šílenství tím, že se pořád ptám. Má touha po vědění, má zvědavost a řekla bych, že i má domnělá neohroženost mne dovedla už do různích bizarních situací, a díky tomu, že jsem si skrze je prošla, přežila jsem, tak teď můžete číst tyhle řádky.
Jsem typ člověka, který miluje propojení jednotlivých oborů, směru, kombinace barev, kreativitu, neomezené možnosti, tak asi proto je tak těžké určit, jaká vlastně jsem. Ale věřím, že právě z tohoto důvodu dovedu poskytnout prostor, kde můžete být sami sebou bez toho, aby jste měli pocit, že Vás bude někdo posuzovat.
K józe mne přivedly životní okolnosti, díky nemoci jsem najednou nemohla být aktivní, jak jsem byla dřív (6x týdně squash, volejbal, brusle, běh atd.). A tak jsem objevila jógu, postupně, nejdříve jsem jen stála na hlavě, to je pro mne velmi typické, jsem velmi vytrvalá, vždy hledám možnosti, ne vždy je má tvrdohlavost výhodou, ale díky ní, má tvrdá hlava všechny ty stojky na hlavě přežila. Nerada se vzdávám a tak ať se děje vždy budu hledat řešení a tak jsem začla hloubat a objevovat, postupně svým tempem. A to se snažím předat na svých hodinám i vám. Pak už bylo jen otázkou času, než jsem se dostala ke svým úžasným učitelům, meditaci, řízené jogínské relaxaci a mindfulness.
Ale v tomto bodě nesmíme zapomenou na zvířátka, Bájajóga vznikla, když jsem měla svou velkou psí lásku Báju. Bája byla mou velkou inspirací, učitelkou, kamarádkou, mimínkem a tou nejúžasnější společnicí. Dala mi 13 úžasných let naplněných láskou , která už šla svou veselou povahou učit jógu za duhový most, ale její poselství je tady se mnou pořád. A tak se do mého života dostala nová láska – Nicko(láska) – veselý pejsek Nickolas, prostě jen Nick. Řekla bych, že zachraňování mi taky zůstalo z dětství.

Jaké jsou mé hodiny?

Zábavné, to určitě, jelikož si stále ráda hraju a ráda se směju (jsem takový trochu naschválníček – nevinný, ale nemohu si pomoct), takže myslím, že se se mnou na mých hodinách nebudete nudit. Jak já ráda říkám je to dobrodružství, není to pro každého, ale stojí to za to.
Vždycky jiné, nečekejte, že budete pořád cvičit jedno to samé, je to vždy podle skupiny, nálady a úrovně těch, kteří přijdou. Řekla bych, že hodiny jsou veselé, pohodové, zasmějete se, protože cvičím s malými skupinkami úžasných lidí, nemám ráda masovku a neosobní hodiny. Na mých hodinách se vždy dočkáte vřelého přijetí, je to prostě domácí, odpočinete si od každodenních starostí, na chvíli zapomenete na ten čas tam venku. Naopak v relaxaci a meditaci vám dovedu být tichým průvodcem, vnímající a respektující vaši jedinečnou osobnost, dám vám prostor k tomu jen být.

Inu jestli toužíte po spektru chutí, požitků, emocí a pocitů, po bezpečném místě, kde se budete moci projevit jací jste, jste na správném místě.

Máte ještě nějaké otázky?

Váháte, zda-li je jóga pro vás vhodná? Ozvěte se mi, ráda s vámi proberu, jaké máte možnosti i s ohledem k vašemu zdravotnímu stavu.