Znáte ten pocit, kdy toho máte dost, prostě už se k Vám nevleze nic? Za léta si toho nastřádáme dost a někdy je třeba udělat trochu prostoru… V Můj se tomu věnujeme v březnu a já už jsem pomaličku začala… přidáte se k nám a uděláte taky trochu místa?

BŘEZEN:
Tento měsíc budeme chtít vytvořit prostor. Prostor pro nové. Zbavit se toho, co už nepotřebujeme, co už nám neslouží. Všechny takové věci, staré zvyklosti, lidé, situace, které jsou v našem životě nám mohou sloužit jako závaží, jako koule na noze, která nás nepouští dál.

Odhodlejte se, zastavte se a zamyslete se nad tím, co v životě chcete nechat plynout, čeho se chcete zbavit, ať už je to věc a nebo třeba i vaše vlastnost. Piště všechno, co Vás napadne, nepřemýšlejte příliš. Nechte k sobě informace přicházet a pak je rovnou vyprázdněte sem na papír. A ti z Vás, kteří v sobě najdou ještě další kousek odvahy a odhodlání. Vyberte si něco z toho, co jste napsali a zavažte se k tomu, že se toho nebo onoho zbavíte a rovnou si řekněte jak to uděláte.

Připište si k danému úkolu termín, do kdy to chcete zvládnout, případně koho požádáte o pomoc nebo podporu s tímto úkolem a pak už jen vzhůru do toho. Nebojte se, i kdyby jste se zbavili jen jedné věci, je to víc než nic, ale určitě zvládnete i víc. A možná, že to, co ze svého života pustíte, pomůže někomu druhému. Co říkáte? Stojí to za zkoušku?

#muj #bajajoga #diar #inspirace #novyzacatek

PS: Tento text můžete dále v nezkrácené a neupravené formě kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, jen prosím uvádějte zdroj, autora a odkaz na mé stránky.